Strona główna » O WKW PTTK » Lista członków

Lista członków i sympatyków WKW PTTK

Jest to lista byłych i obecnych członków i sympatyków których udało nam się ustalić.

  1. Adamczewski Eugeniusz
  2. Adamiec Józef
  3. Andrzejewska Małgorzata
  4. Andrzejewski Leszek
  5. Antczak Jerzy
  6. Antkowski Jacek
  7. Barens Marek
  8. Bednarz Zbigniew
  9. Bełdycki Grzegorz
  10. Biarda Marek
  11. Bieńkowski Romuald
  12. Błaszczyk Henryk
  13. Błażejewski Zbigniew
  14. Boszko Lucjan
  15. Bujalska Katarzyna
  16. Chojecka Joanna
  17. Cichocki Jan
  18. Ciszewska Lidia
  19. Czerwińska Krystyna
  20. Czerwiński Jarosław
  21. Czyżewicz Jacek
  22. Czyżewicz Tadeusz
  23. Domanowski Jacek
  24. Domrazek Władysław
  25. Drzewiecki Wiesław
  26. Dubacka Olga
  27. Duży Ilona
  28. Duży Jerzy
  29. Dwórznik Kazimierz
  30. Dwórznik Czesław
  31. Dwórznik Wojciech
  32. Dylewska Agnieszka
  33. Ertmański Wojciech
  34. Fijałkowski Cezary
  35. Fligiel Maciej
  36. Frankiewicz Władysław
  37. Gadomski Mariusz
  38. Gadomski Maciej
  39. Gajewski Adam
  40. Gajewski Janusz
  41. Galczak Zdzisław
  42. Galiński Tomasz
  43. Gawłowski Dominik
  44. Giętka Krzysztof
  45. Gołębiewski Robert
  46. Górecki Zbigniew
  47. Grzeczkowski Jerzy
  48. Grzelak Paweł
  49. Grzybowska Iwona
  50. Gulin Eugeniusz
  51. Horodyński Marek
  52. Iwańszczuk Joanna
  53. Jagodzińska Małgorzata
  54. Janasik Jan
  55. Janowski Maciej
  56. Januszewicz Dariusz
  57. Jawornik Waldemar
  58. Jóźwiak Bartłomiej
  59. Kamiński Maciej
  60. Kamiński Roman
  61. Karpiński Stanisław
  62. Kata Bartłomiej
  63. Kaźmierski Robert
  64. Kędzierski Robert
  65. Kiełt Ryszard
  66. Kierzek Anna
  67. Kleyna Maciej
  68. Kleyna Jerzy
  69. Kleyna Wiesława
  70. Kłobukowska Zyta
  71. Kłobukowski Robert
  72. Kłobukowski Krzysztof
  73. Kordjak Artur
  74. Kordylak Joanna
  75. Kordylak Mariusz
  76. Korycki Feliks
  77. Kosowski Leszek
  78. Kosowski Bartosz
  79. Kotlewski Leszek
  80. Kotwasińska Elżbieta
  81. Kotwasińska Jolanta
  82. Kotwasiński Włodzimierz
  83. Koziński Józef
  84. Kowalska Anna
  85. Kozłowska Grażyna
  86. Kozłowski Jerzy
  87. Kozłowski Leszek
  88. Kozłowski Andrzej
  89. Koźba Andrzej
  90. Kózka Andrzej
  91. Krajewska Alina (Kordus)
  92. Krajewska Barbara
  93. Krajewski Lech Wojciech
  94. Krajewski Tomasz
  95. Kręcicki Bartłomiej
  96. Królikowska Henryka
  97. Krynicki Arkadiusz
  98. Krynicki Bartłomiej
  99. Krzemińska Anna
  100. Krzyżanowski Daniel
  101. Kucińska Anna
  102. Kujawa Patrycjusz
  103. Kuligowski Maciej
  104. Kułaczkowska Helena
  105. Kułaczkowski Włodzimierz
  106. Kupczak Tadeusz
  107. Kuczyńska Helena
  108. Kurpiński Janusz
  109. Kwiatek Katarzyna
  110. Kwieciński Arkadiusz
  111. Lewandowska Aneta
  112. Lewandowski Jacek
  113. Libura Piotr
  114. Libura Wojciech
  115. Linke Andrzej
  116. Lisiecka Elżbieta
  117. Listkowski Dariusz
  118. Łakomski Józef
  119. Łapiński Antoni
  120. Łapiński Eugeniusz
  121. Łączyńska Ewa
  122. Maciaś Arkadiusz
  123. Maciaś Katarzyna (Bujalska)
  124. Maciejewski Edward
  125. Małecki Zdzisław
  126. Małkiewicz Tomasz
  127. Marciniak Jarosław
  128. Marciniak Przemysław
  129. Markowska Joanna
  130. Markowski Adam
  131. Mastalerz Aleksandra (Kotwasińka)
  132. Mastalerz Mariusz
  133. Mastalerz Martyna
  134. Masztakowski Marcin
  135. Mazurkiewicz Janusz
  136. Mazurkiewicz Grzegorz
  137. Mieszkalski Zdzisław
  138. Modliński Jerzy
  139. Musialska Julia
  140. Nadolski Ryszard
  141. Napiwocki Henryk
  142. Napiwocki Jerzy
  143. Nejman Bolesław
  144. Niepsuj Marcin
  145. Niwiński Tadeusz
  146. Olesińska Karolina
  147. Olutkowski Jacek
  148. Ołdyński Aleksander
  149. Ostrowska Anna
  150. Pazderska Małgorzata
  151. Pazderski Leszek
  152. Piasecka Jadwiga
  153. Piątkiewicz Jacek
  154. Piątkowski Jan
  155. Pietruszczak Irena
  156. Pietrzak Marek
  157. Pietrzak Sebastian
  158. Podlaski Tomasz
  159. Pomianowski Witold
  160. Ponto Tadeusz
  161. Prokopowicz Robert
  162. Prus Roman
  163. Prószyński Zygmunt
  164. Przekwas Sławomir
  165. Raniszewski Grzegorz
  166. Rączkowski Zygmunt
  167. Rączkowski Adam
  168. Rejmer Jan
  169. Rejn Mikołaj
  170. Rębiełkowski Dariusz
  171. Ritter Kazimierz
  172. Ritter Anna
  173. Ritter Magdalena
  174. Rodecki Stefan
  175. Rogozińska Urszula
  176. Rogozińska Irena
  177. Rogoziński Henryk
  178. Rogoziński Grzegorz
  179. Romińska Agata (Łączyńska)
  180. Romiński Marek
  181. Rosiak Piotr
  182. Rosiak Ryszard
  183. Rosiński Sebastian
  184. Rózgowska Barbara
  185. Rózgowski Stanisław
  186. Rózgowski Antoni
  187. Rutkowski Włodzimierz
  188. Rutynowski Mariusz
  189. Siatkowski Marek
  190. Siedlewski Tadeusz
  191. Sidor Antoni
  192. Siuda Beata
  193. Słysz Edward
  194. Smolarek Robert
  195. Smolarek Beata
  196. Sobczak Grażyna
  197. Sobczak Remigiusz
  198. Sobczak Urszula
  199. Sobczak Wioletta
  200. Spandel Jan
  201. Staliś Alicja
  202. Staliś Konrad
  203. Staliś Krystyna
  204. Staliś Marian
  205. Stasiński Maciej
  206. Stępień Krystian
  207. Stępień Iwona
  208. Stępień Maciej
  209. Sudomir Paweł
  210. Sulecka Marzena
  211. Surosz Jarosław
  212. Suski Władysław
  213. Sutorowska Eugenia
  214. Sutorowska Katarzyna
  215. Sutorowski Piotr
  216. Sutorowski Ryszard
  217. Szotkowski Rafał
  218. Szparaga Sławomir
  219. Szumiński Sławomir
  220. Ściegienny Piotr
  221. Ścierzyńska Zofia
  222. Śmiałowicz Andrzej
  223. Świątkowski Arkadiusz
  224. Świerczyński Jacek
  225. Tarnawska Aleksandra
  226. Teper Paweł
  227. Truszczyńska Bogna
  228. Tyszko Anna
  229. Tyszkowski Tadeusz
  230. Wachowiak Monika
  231. Wańkowski Dariusz
  232. Warszawski Przemysław
  233. Wasiak Bogumił
  234. Wawrzyniak Danuta
  235. Wawrzyniak Henryk
  236. Werner Dominik
  237. Werner Dorota
  238. Wieniecki Grzegorz
  239. Wnuk Piotr
  240. Wojciechowska Ewa
  241. Wojciechowski Łukasz
  242. Wojciechowski Tadeusz
  243. Wojciechowski Tadeusz s. Stanisława
  244. Wojciechowski Stanisław
  245. Wojnarowski Andrzej
  246. Wysiński Paweł
  247. Zakrzewski Franciszek
  248. Zasada Katarzyna
  249. Zbonikowska Kinga
  250. Zieliński Daniel
  251. Zieliński Jacek
  252. Zieliński Zdzisław
  253. Zielmachowicz Mariusz
  254. Ziemecki Zbigniew
  255. Zwolińska Martyna
  256. Zwolińska Renata
  257. Zwoliński Piotr
  258. Żebrowska Żaneta
  259. Żbikowski Stanisław